C A G L A Y A N ...
Yükleniyor...

Hakkımızda

Kimiz Neler Yaparız?

ÇAĞLAYAN SONDAJ  sahip olduğu değerleri, ilkeleri ve operasyonları ile kısa vadede “Kazısız Altyapı Yönetimi” alanında başta Istanbul olmak üzere  edirne, trakya, kırklareli olmak üzere, Su sondajı, Kuyu geliştirme ve ruhsat işlemleri, jeotermal ve jeofizik çalışmalar yapan, Ulkemizin en iyisi olmayı hedef edinmiş bir ekiptir.

Kurucusu Ismail ÇAĞLAYAN ve çalışanlarının inşaat ve altyapı sektöründeki engin tecrübeleri sayesinde ihtiyacı önceden sezme ve vaktinde önlem alma mekanizmasına sahip ender firmalardan biri olarak sektörden ayrışmış farklı mühendislik kollarını bir çatı altında birleştirebilmiş “multidisiplinel” bir ailedir.

Aklı öncelleyip gereksiz kapasite kullanımını ve ek maliyetleri ortadan kaldırarak günün sonunda iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir “KAZAN-KAZAN” ilişkisi sunabilmeyi kendine ilke edinmiş bir ekibiz. Bu noktada sektöre yıllarını vermiş, teorik/akademik eğitim almış ve aynı zamanda saha tecrübesine de haiz mühendislerimiz “AKILLI ALTYAPI (SMART UNDERGROUNDING)” kavramını literatüre kazandırmış ve söz konusu altyapı projesini en makul ve en tasarruflu şekilde sunabilecek bilimsel, ölçülebilir çözümleri üretmek için durmadan, yorulmadan çalışmaktadır.

Tasarladığımız her projede mühendisliğin ”4E” kuralını (sırasıyla Emniyet, Ekonomi, Estetik, Evrensellik) kendimize ana yol haritası olarak belirleyip basmakalıp, eski moda iş yapma geleneğinin aksine her aşamada hayal gücümüzü oyuna dahil etmekten ve bunu yol arkadaşlarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

…deyim yerindeyse “İcat Çıkarmaktan Mutlu Oluyoruz.”

  • Dürüstlük
  • Güvenilir’lik
  • Tecrübe
  • Kalite
  • Profesyonellik
  • Devamlılık

VIZYON
Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

 

MISYON
“Kazısız Altyapı” alanında uluslararası kalite standartlarındaki hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Türkiye’de elde ettiği başarıyı yakın coğrafya geneline yayarak sektörün önde gelen isimlerinden biri olmak.Ekonomik, sorunsuz ve yüksek performanslı hizmet sunmak.

Destek başlat
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?