Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

ÇAĞLAYAN SONDAJ sahip olduğu değerleri, ilkeleri ve operasyonları ile kısa vadede “Kazısız Altyapı Yönetimi” alanında başta Istanbul olmak üzere Ulkemizin en iyisi olmayı hedef edinmiş bir ekiptir. Kurucu ve çalışanlarının inşaat ve altyapı sektöründeki engin tecrübeleri sayesinde ihtiyacı önceden sezme ve vaktinde önlem alma mekanizmasına sahip ender firmalardan biri olarak sektörden ayrışmış farklı mühendislik kollarını bir çatı altında birleştirebilmiş “multidisiplinel” bir ailedir.

Aklı öncelleyip gereksiz kapasite kullanımını ve ek maliyetleri ortadan kaldırarak günün sonunda iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir “KAZAN-KAZAN” ilişkisi sunabilmeyi kendine ilke edinmiş bir ekibiz. Bu noktada sektöre yıllarını vermiş, teorik/akademik eğitim almış ve aynı zamanda saha tecrübesine de haiz mühendislerimiz “AKILLI ALTYAPI (SMART UNDERGROUNDING)” kavramını literatüre kazandırmış ve söz konusu altyapı projesini en makul ve en tasarruflu şekilde sunabilecek bilimsel, ölçülebilir çözümleri üretmek için durmadan, yorulmadan çalışmaktadır.

Tasarladığımız her projede mühendisliğin ”4E” kuralını (sırasıyla Emniyet, Ekonomi, Estetik, Evrensellik) kendimize ana yol haritası olarak belirleyip basmakalıp, eski moda iş yapma geleneğinin aksine her aşamada hayal gücümüzü oyuna dahil etmekten ve bunu yol arkadaşlarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

…deyim yerindeyse “İcat Çıkarmaktan Mutlu Oluyoruz.”